Potrebujete zvládnuť prezentáciu pred kamerou? Chcete sa vedieť správne vyjadrovať, pripraviť si prezentáciu, vhodne sa obliecť a vedieť, čo povedať v médiách? Využite naše profesionálne školiace služby. Učiť sa znamená rásť!

Naša práca školiteľa začala „technicky“ pri spolupráci s TV Markíza a TV JOJ. Nasledovalo zapožičiavanie a obsluha techniky, až sme sa prepracovali ku komplexným komunikačným školeniam. Spolupracujeme s profesionálmi z STV, TA3 a TV Markíza. K dnešnému dňu sme prekročili stovku odtrénovaných hodín.

Základný balík školení prezentačných zručností
Ak potrebujete pracovať na svojom rečovom prejave, chcete efektívne zvládnuť stres pri prezentácii a máte pocit, že potrebujete pomôcť s tým, ako si prezentáciu pripraviť obsahovo, je pre Vás táto služba ako stvorená.

Rozšírený balík školení prezentačných zručností
Okrem základných zručností sa tu pridáva komplexné školenie vystupovania v audiovizuálnych médiách, tréning kamerových zručností, živého vystupovania a prednesu. Opäť je potrebné pridať aj základné zručnosti, ako je zvládnutie stresu a príprava prejavu.

Prenájom techniky a jej profesionálna obsluha
V rámci školenia je Vám automaticky k dispozícii potrebná technika od kamier, diktafónov až po náhľadové LCD displeje. Jej odbornú obsluhu, prípravu nosičov a uchovanie záznamov považujeme za samozrejmosť.

×

Naša podpora je dostupná aj cez WhatsApp.

× WhatsApp